Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
18 postów 204 komentarze

NIEMCY

Joanna M.Wiórkiewicz - Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Dr Mike Yeadon- ex wiceszef Pfizera ostrzega

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przedstawiam poniżej transkrypcję wywiadu doktora Michaela Yeadona, byłego wiceszefa ds naukowych firmy Pfizer. To, co ma nam do powiedzenia nie zostawia żadnych złudzeń.

Zaznaczam, że wywiad do powstającego filmu dokumentalnego pt- Lockdown Planet dr Yeadon dał w kwietniu 2021 r. Przypuszczalnie wiedział już, co zawiera szczepionka, ale nie móggł tego przyznać oficjalnie czekając na raport hiszpańskcih naukowców. Tymczasem od 28 czerwca wiemy już, że szczepionki zawierajó w 99% silnie toksyczny tlenek grafenu o porażających ludzki organizm właściwościach.
Wywiad należy koniecznie przeczytać Dokonałam w nim pewnych  niezbędznych skrótów. Może za parę dni opublikuję jego drugą część.
Transkrypcji dokonała Georgina Orwell, której za udostpnienie transkrypcji niniejeszym serdecznie dziękuję. Dzięki niej wszyscy zainteresowani mogą zobaczyć ten wywiad w oryginale z polskimi napisami tutaj.
A teraz głos ma dr Michael Yeadon:
 
 
Full Transcript of former Pfizer Vice President Dr Mike Yeadon's Video Presentation | Wirral In It Together

Witajcie, nazywam się dr Mike Yeadon. Moją specjalizacją są nauki przyrodnicze. Ukończyłem biochemię i toksykologię, mam również doktorat z farmakologii chorób układu oddechowego.
Przez 32 lata pracowałem głównie w dużych firmach farmaceutycznych oraz 10 lat w sektorze
biotechnologii. Moje ostatnie stanowisko w Big Pharmie to wiceprezes i dyrektor naukowy do spraw badań alergologicznych i chorób układu oddechowego.
Odszedłem z firmy Pfizer w 2011 r. Następnie założyłem, rozwinąłem i sprzedałem firmę
biotechnologiczną o nazwie Ziarco, to było w 2017 r. Jednocześnie jestem niezależnym doradcą
ponad 30 firm biotechnologicznych.Jestem zwolennikiem nowych technologii medycznych, czy to produktów biologicznych, czy szczepionek, czy tabletek, kremów, sprayów, czy maści. Ale bardzo zdecydowanie sprzeciwiam się lekom niebezpiecznym i używanym w niewłaściwy sposób.
Część z tego, co dziś powiem, nie będzie po myśli producentów promowanych aktualnie szczepionek na Covid.
 
W dostrzeżeniu i ocenie tego, co się aktualnie dzieje na świecie pomogły mi dwie rzeczy.
Po pierwsze, kocham biologię od dziecka.W tym roku mija 40 lat odkąd zacząłem mieć
do czynienia z naukami biologicznymi, farmakologią, chemią, biologią molekularną i toksykologią. Mam bardzo szerokie rozeznanie i doświadczenie w wykorzystaniu nauk
przyrodniczych w leczeniu chorób. Gdy dla większości ludzi jest za mało danych by wyciągnąć jakieś wnioski, ja często potrafię to zrobić. Wcześniej niż inni dostrzegam tworzące się prawidłowości.
Przeprowadzam w głowie symulacje i analizuję co te informacje mogą oznaczać, zamiast czekać
na więcej danych.
 
W przeszłości wykorzystywałem tą umiejętność do określania grup targetowych, tworzenia planów projektu lub analizy działań konkurencji. A w obecnej sytuacji ten dar pozwolił mi się szybko zorientować, że to, co nam się mówi na temat tego wirusa i metod jego zwalczania, jest po prostu
nieprawdą.
Na przykład w Wielkiej Brytanii, gdzie mieszkam, już na samym początku pandemii wprowadzono
olbrzymie zmiany w sposobie klasyfikacji zgonów. Nigdy wcześniej te wytyczne
nie były tak absurdalne, jak teraz.Jeśli ktoś umrze w przeciągu 28 dni od otrzymania dodatniego wyniku testu na Covid, nota bene testu całkowicie nieadekwatnego, uznaje się, że zgon nastąpił z powodu Covid.
To absurd. I nie jest to kwestia rozbieżności opinii, to po prostu obiektywny nonsens.
Można by tu wiele powiedzieć o nierzetelności samej metodologii testowania metodą PCR.
Innym absurdem jest choćby lockdown, począwszy już od samej nazwy.
To absolutnie bezprecedensowy środek, mający na celu zminimalizowanie kontaktów między ludźmi, rzekomo dla ich bezpieczeństwa. Od samego początku było dla mnie jasne, że to nonsens. A to dlatego, że jedynymi ludźmi stwarzającymi jakieś zagrożenie są osoby chore i posiadające objawy chorobowe, a tacy ludzie z zasady
nie szwendają się po ulicach. Gdy ktoś ma wirusa i jego objawy, czyli jest chory, to zostaje w domu, w łóżku. W ekstremalnych przypadkach trafia do szpitala i być może umiera. Tak więc pomysł, że odcięcie wszystkich
ludzi od normalnych kontaktów i pracy oraz sparaliżowanie całego społeczeństwa i gospodarki pomoże spowolnić epidemię, od początku było dla mnie oczywistą bzdurą.
Niestety oficjalnie potwierdzono to dopiero po kilku miesiącach, a do tego czasu zdążono już wbić
ludziom do głowy ideę zasadności lockdownu.
 
Zasadniczo wszystko to, co mówi wam wasz rząd na temat tego wirusa i metod walki z nim, jest kłamstwem.Absolutnie wszystko. Będę za te słowa atakowany,ale dosłownie nic z tego co słyszycie w mediach, od "bezobjawowych zakażeń" po wymagające wielu dawek szczepionki, nie ma pokrycia w faktach naukowych.
Każdy z tych elementów bardzo sprytnie zawiera cząstkę prawdy, ale sam w sobie jest kłamstwem.
A wszystko razem doprowadziło do sytuacji, w której znajdujemy się obecnie.
 
Zwykle nie używam takich sformułowań, ale uważam, że stoimy u wrót piekieł.
 
Gdy po raz pierwszy usłyszałem określenie "lockdown", skojarzyłem je - jak wielu ludzi - z jego pierwotną definicją, pochodzącą z więziennictwa czyli kontrolowaniem niesfornych więźniów. To jest narzędzie kontroli. I uważam, że wszystkie te wprowadzone środki służą kontroli nad ludźmi.
 
Mit o "bezobjawowych zakażeniach", jak już mówiłem, także jest kłamstwem. Żeby móc zarażać innych wirusem, trzeba mieć go w organizmie wystarczająco dużo. Gdy wirus atakuje
organizm, ciało się broni. Ten proces nieodmiennie skutkuje objawami chorobowymi.
Nie okazjonalnie, lecz zawsze.
 
W miarę jak tworzone były kolejne mity wokół pandemii i sposobów jej zwalczania, stało się jasne, że jesteśmy okłamywani. Non stop. Przez rząd, naukowców, rządowych doradców i media. I w miarę upływu czasu tylko
utwierdziłem się w tym przekonaniu.
Tu chodzi tylko i wyłącznie o kontrolę.
Oczywiście mam podejrzenia, do czego ta kontrola będzie używana. I zdecydowanie chcę się
z wami nimi podzielić.
Już na samym początku epidemii zacząłem publicznie krytykować pomysł diagnozowania wirusa przy użyciu testów PCR bazujących na łańcuchowej reakcji polimerazy. Rozumiem na czym
polega metoda PCR, czyli na opracowywaniu starterów o sekwencji zbliżonej do tej, którą chce się wykryć, a następnie wielokrotnym ich powielaniu, nawet do biliona razy.
Wielu ludzi ma rozeznanie jak działa test DNA wykorzystywany w medycynie śledczej. Test PCR bazuje w większości na tej samej technologii.
Wyobraźcie sobie rozprawę sądową. Wspólnie z prawnikiem pokazujecie sędziemu
warunki, w jakich przeprowadza się testy PCR: relatywnie niedoświadczony personel wykonujący setki tysięcy powtórzeń pipetowania dziennie, w jednym laboratorium.
Mówicie sędziemu: "Gdzieś wśród tych fiolek jest próbka DNA mojego klienta."
"Wprawdzie mogła ulec zanieczyszczeniu krzyżowemu, jest to właściwie pewne, ale wkrótce będą wyniki."
Sędzia unieważniłby cały materiał dowodowy. I słusznie.Ale właśnie w ten sposób określa się, czy dana próbka ma wynik dodatni na obecność tego wirusa, czy nie.
 
To kompletne wypaczenie procedur. Nie można przeprowadzać takiego procesu na skalę
przemysłową i spodziewać się rzetelnych wyników. Te wyniki są zafałszowane
od samego początku.
Kolejnym przekrętem polityków i ludzi, których wyznaczyli do przeprowadzania testów jest ignorowanie faktu, że istnieje coś takiego jak wyniki fałszywie dodatnie. Zapewniam, że przy wielokrotnym powtarzaniu jakiejkolwiek metody diagnostycznej czasem wynik testu jest dodatni nawet gdy nie pobrano żadnej próbki - wynik fałszywie dodatni.
Bywają też wyniki fałszywie ujemne, ale skupmy się na fałszywie dodatnich.
Nie wiadomo czy ich wskaźnik w tym wypadku to 0,5% czy 4%, a ta informacja jest kluczowa by móc oszacować prawdziwą skalę zagrożenia.
Nigdzie na świecie nie określono i nie opublikowano żadnych danych na temat operacyjnego odsetka wyników fałszywie dodatnich. Dlatego wszelkie medialne doniesienia na temat
"nowych przypadków" należy zignorować. To kompletne oszustwo. Nie wolno
przeprowadzać żadnego testu diagnostycznego nie ustaliwszy najpierw marginesu błędu dla
każdego laboratorium z osobna, za każdym razem. Zwracałem na to uwagę wielokrotnie i w odpowiedzi spotykałem się jedynie z cenzurą i obelgami.
Na Twitterze wypisywano o mnie straszliwe oszczerstwa. Opłacani ludzie wypisują pełne nienawiści i inwektyw komentarze na mój temat. Nikt nawet nie próbował podważać
mych słów na gruncie naukowym. I to bardzo szybko odstraszyło
innych od mówienia prawdy, ludzi mniej wkurzonych i mniej pewnych siebie niż ja.
I myślę, że o to chodziło.
W miarę upływu czasu rozmawiałem z innymi naukowcami, często emerytowanymi, wykładowcami akademickimi, ludźmi piastującymi czołowe stanowiska w obszarze immunologii.
I oni wszyscy prywatnie zgadzają się ze mną, że diagnostyka za pomocą testów PCR
to kompletny nonsens i oszustwo, że wytyczne odnośnie określania
przyczyny zgonu to idiotyzm, że lockdowny są kompletnie nieracjonalne i zabijają mnóstwo ludzi.
Ale żaden z nich nie powie tego publicznie, bo dano im do zrozumienia, że władze uniwersytetu nie życzą sobie podważania oficjalnej narracji rządu i jego doradców. Tak więc nie podważają.Ludzie wiedzą co jest grane i siedzą cicho. A im więcej z nich siedzi cicho, tym mniej jest ludzi takich jak ja. Tak więc wkrótce stałem się znany jako "ten naukowiec, który się stawia".
A w tej sytuacji łatwo jest mnie dyskredytować, pisać kłamliwe historie na mój temat.
wyzywać mnie od "antyszczepionkowców", sugerować, że postradałem zmysły.
Bo kto by chciał słuchać wariata i traktować poważnie to, co mówi. Lecz zapewniam was, że to wszystko kłamstwa.
I mówię dziś do was, bo jestem przekonany, że niszczone jest nie tylko nasze życie, ale i życie naszych dzieci i wnuków. Przez systematyczne utrzymywanie ludzi w strachu i wzmacnianie nad nimi kontroli, co będzie miało straszne skutki.
Idą bardzo złe czasy. Desperacko próbuję was obudzić.
 
Gdy rząd okłamie nas raz czy dwa, przymykamy na to oko, bo jesteśmy przyzwyczajeni
do tego, że politycy kłamią. Ale jeśli okłamuje nas w kwestiach technicznych,
które łatwo samemu zweryfikować, powtarza to kłamstwo miesiącami i kłamstwo to obejmuje wiele różnych aspektów tej samej sprawy, to uwierzcie mi – okłamuje was z premedytacją.
I jeśli was okłamuje, to znaczy, że coś tu jest grane.
I jestem tu by wam powiedzieć,że jest to coś bardzo, bardzo złego.
I jeśli się tym nie zainteresujecie, za chwilę stracicie jakąkolwiek szansę powstrzymania tego.
Nie mówcie wtedy, że was nie ostrzegano.Bo ja ostrzegam ludzi jak tylko mogę.
Nadal jeszcze macie szansęuratować swe społeczeństwo. Moglibyście to zrobić w jeden dzień.
Nie potrzebujecie masek, one nic nie dają.
 
Zapomnijcie o lockdownach, one nie mają żadnego wpływu na spadek zakażeń.
Nie ma potrzeby wstrzykiwać sobie nienależycie przetestowanych i niebezpiecznych
modyfikujących geny, produkujących białka kolczaste preparatów.
 
Nie musicie robić tego, co wam każą skorumpowani naukowcy piastujący stanowiska
doradców rządowych.
 
Jeśli tego nie zrobicie w ciągu kilku najbliższych tygodni, to już po nas.
 
Jeśli dojdzie do powszechnego wprowadzenia tzw. Paszportów Szczepionkowych, to na zawsze stracicie szansę na powrót do normalności i będziecie tego żałować.
 
Zalecenia rządu, od samego początku, nawet jeszcze zanim wirus dotarł do naszego kraju,
przeczą dekadom wiedzy naukowej w dziedzinie walki z chorobami zakaźnymi.
 
Idea, że ktoś może być chory nawet jeśli nie ma żadnych objawów, że każdy, nawet nie mając żadnych objawów, może przenosić wirusa dróg oddechowych, także została stworzona w roku 2020. Nie tylko nie ma to żadnego poparcia w faktach historycznych, ale przeczy zdrowemu rozsądkowi.
Ewolucja wyposażyła nas w potężne narzędzie do wyczuwania, kto może być dla nas zagrożeniem.
A jednak oni tłuką wciąż to samo: lockdown, bezobjawowe zakażenia, testy PCR,
noszenie masek. Wszystkich tych rzeczy albo nigdy wcześniej nie stosowano, albo wiadomo, że i tak nie działają. Każdy z was może sam to sprawdzić w 5 minut, jeśli jeszcze tego nie zrobił.
 
Tu dzieje się coś innego. Jako naukowiec jestem bardzo zadowolony z przebiegu swojej kariery.
Nikt mi nie płaci za to, bym tu do was mówił. Za moje słowa spotyka mnie tylko lawina krytyki,
środowiska naukowego.
Możecie ufać, że to co mówię jest prawdą, bo ja sam jeszcze srogo za to płacę: straciłem pracę,
ludzie których znam od dziesięcioleci nie chcą ze mną rozmawiać. Nie mam powodów być nieszczery.
I ostrzegam was, że rządy na całym świecie, w tym wasz rząd, okłamują was. Jesteście obiektem
propagandy i kłamstw głoszonych przez ludzi bardzo dobrze w tym wyszkolonych.
Nie sądzicie, że jako były wiceprezes Pfizera mam jednak pewne rozeznanie w temacie?
_________________________________________________________________
 

KOMENTARZE

 • Bardzo cenne info.
  Autor ⭐⭐⭐⭐⭐

  Witam w gronie ludzi którzy nie ulegają natrętnej propagandzie szczepionkowej. ❗

  Salut ✔☺
 • @ Autorka
  Ode mnie 5*

  Powodzenia na NEonie.

  Kwiatuszek:

  @--->>>>>-------------------
 • Gratulacje dla goscia, u ktorego nie doszlo jeszcze do wybuchu instalacji
  gazowej. Jak pierwszy raz uslyszalem o Kowidzie od razu wiedzialem, ze to oszustwo. Dlaczego? Bo to pisze czarno na bialym w Protokolach Medrcow Syjonu z 1895 wydanych w Petersburgu: "Bedziemy szczepic choroby".
 • autor,all
  Czołowy antyszczepionkowiec „sprzedał się” za 10 tysięcy funtów

  to tytuł dzisiejszego wpisu zamieszczonego na Zmianynaziemi przez marcina Kozere - mysle , ze warto przeczytac
 • Autor
  Daję 5*. Miałem już możliwość obejrzeć ten film z wywiadem, tu jest jednak lepsze tłumaczenie. Pozdrawiam.
 • @staszek kieliszek 06:35:58
  Teraz taka ciekawostka. Ów Syjon to nazwa szczytu góry w.. Szwajcarii, na którym stoi kościółek/zakon i tamże zakonnicy owe ,,protokoły" mięli spisać.

  Szwajcaria to zaplecze Watykanu. Omijane przez zawieruchy wojenne bezpieczne miejsce składowania złota z handlu odpustami trwającego już 1700 lat.
 • Szanowna Pani
  Witam Panią -
  Po prawie 10 latach nieobecności na Neon24.pl (NowyEkran.pl)

  Mam nadzieję, zostanie Pani z nami na dłużej i nie zniknie ponownie na jakieś 10 lat...

  Bardzo ciekawy artykuł i dobre tłumaczenie - gdzieś już to czytałem po angielsku.

  Przesyłam wyrazy szacunku i ukłony.
 • Wolność
  Witam - super artykuł. Chciałabym dodać od siebie, że wymazy z gardła, nosa na "szybkiego" tez nie są miarodajne.

  Chorowałam kiedyś na migdały i lekarz dał mi skierowanie na wymaz z gardła oraz nosa - przygotowaniem do tego wymazu było - nie myć zębów rano, nie żuć gumy, a dwie godziny przed samym wymazem nie pić i nie jeść. A teraz wymazy są wykonywane bez uprzedniego przygotowania. Dlatego też te testy nie są i nie mogą być miarodajne.

  Pozdrawiam.
 • @Ryszard Opara 08:18:55
  Pięknie dziękuję za tak ciepłe powitanie i odkłaniam się nisko. Nie, nie zniknę. Mam sporą garść ważkich tematów z którymi chcę i wręcz muszę się podzielić. Ratujmy się, bo jak powiedział Yeadon. stoimy u wrót piekieł.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz
  Witam serdecznie po przerwie . Salute 5*.
 • 5*
  Dałem 5* już wcześniej.
  Nie mam sił pisać, bo jestem zdruzgotany, jestem strzępem istoty ludzkiej.
  Ale strzępem wypełnionym czymś silniejszym niż semtex.
  Przestało mnie przerażać uprawiane przez oszalałych kryminalistów z Sekty Covida globalne ludobójstwo - bo przeraża mnie bierność i stan hipnozy ludzi, z którymi się spotykam. To są zombi, a jednocześnie są moją rodziną, sąsiadami, no takimi w miarę bliskimi (bo ja ogólnie nie lubię ludzi) ale jestem istotą ludzką, która jest bytem stadnym (ale nie bydlęcym, jak chce jedyny istniejący w Przyrodzie wirus na Ziemi, czyli parchy).
  Jestem wypełniony rządzą ZEMSTY, mordu na kreaturach takich jak Niedzielskim, Morawiecki, żydowski karaluch-Kalksztein-kwaczyński.
  Zawleczka ze mnie już prawie wypadła; niedaleko, blisko, coraz bliżej, do inicjacji zapalnika.

  https://www.mediafire.com/convkey/c1b1/no9guuu4av5rp445g.jpg

  P.S. Nie boję się śmierci od dawna (bo już się ze mną przywitała kilka lat temu), teraz zacząłem bać się żyć...
 • @Kmieć 10:33:59
  >teraz zacząłem bać się żyć..
  Ja, oraz - jak przypuszczam - wielu ludzi jak świat długi i szeroki, znajduje się w tym samym stanie ducha. Ale przecież nie oddamy im się walkowerem. Nie pójdziemy na rzeź jak owce. Trzeba walczyć. Nie możemy teraz dopuścić do wprowadzenia Zielonych Paszportów. Włochom sie udało. Podczas głosowania nad ustawą w tej sprawie w miniony czwartek po wielkiej awanturze w parlamencie przytłaczająca większość posłów była przeciw. Czy tak będzie w Polsce? Przypuszczam, że wątpię. Ale musimy tego wymagać od naszych - pożal się Boże- posłów. MNoże Matka Boska sprawi cud, ale musimy Jej w tym dopomóc.
 • @Repsol 09:39:45
  I ja witam i dziękuję za 5. Ale z tego dwie gwiazdki należą się samemu dr Yeadon, dwie gwiazdki należą się Georginii Orwell za przetłumaczenie jego wypowiedzi i może jedna dla mnie, za to, że to udostępniłam w tej formie :-))
 • @Kmieć 10:33:59
  Ta rezolucja to tylko taka zagrywka pod publiczkę, gdyż rządy nie mają obowiązku stosowania się do niej. W tym przypadku ważniejsza jest nasza Konstytucja i Kodeks Norymberski. Zresztą oni i tak wszelkie prawa mają "głęboko". Istotny jest opór i jeszcze raz opór. Pozdrawiam.
 • @Playset 11:01:50
  //Ta rezolucja to tylko taka zagrywka pod publiczkę, //

  Ja wiem, tyle że te zbrodnicze kanalie wycieraja sobie parchate pyski "prawem" Mumii Jerwejskiej" i że jakie to "prawo" ważne.
  Dlatego trzeba ich wypatroszyć, a w zwolnione miejsce wypchać tymi Unijnymi prawami.
  Chwyta Pan?
 • @Kmieć 11:10:42
  >Muszę się z Panią niestety sprzymierzyć, bo wróg jest większy, niż nasze swary,
  Dokładnie tak.
 • @all W Gdyni znalazło się 16 odważnych...
  ...oraz kilkadziesiąt tysięcy "zaszczepionych"
  https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/210809982-Jestescie-zabojcami-Incydent-przed-mobilnym-punktem-szczepien-w-Gdyni.html
 • @staszek kieliszek 06:35:58
  >Gratulacje dla goscia, u ktorego nie doszlo jeszcze do wybuchu instalacji
  gazowej.
  Ma Pan rację. Mnie też się wydaje, że dr Yeadon wkrótce popełni samobójstwo strzelając sobie w plecy. Myślę, że jest on na to przygotowany, bo najnowsza historia zna całe mnóstwo takich przypadków (vide czterej prezydenci Afryki)
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 11:28:35
  Jak na Gdynię to kilkadziesiąt tysięcy nie jest zbyt dużą liczbą. Zresztą trzeba brać poprawkę na wszelkie dane przekazywane społeczeństwu, bo une łżą. Nie jest zapewne zbyt dobrze z tym "wyszczepianiem" gdyż propaganda cały czas nachalna, połączona z zastraszaniem oraz "marchewką".
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 11:28:35
  Dodatkowe istotne okoliczności:

  https://rebeliantka.neon24.pl/post/162921,cala-prawda-o-ewidencjonowaniu-nop
 • Autor
  Na Interii znajduje się kolejny "rodzynek" - "W Zamościu podpalono stację epidemiologiczną i punkt szczepień - przekazał premier Mateusz Morawiecki". N/n sprawca-cy dokonali tego w nocy. "Jestem niepocieszony".
 • @Kmieć 14:17:57
  https://www.mediafire.com/convkey/f7ab/u6r1htggxm45gky5g.jpg
 • @Oracz 07:44:03
  @@@
  Szwajcaria to zaplecze Watykanu. Omijane przez zawieruchy wojenne bezpieczne miejsce składowania złota z handlu odpustami trwającego już 1700 lat.@@@

  - mysle, ze jest Pan zdrowo pierdolniety na umysle
 • @Kmieć 14:17:57
  Obawiam siŁ, że admini zamkną mi blog, jak będzie Pan nadal wyrażał takie życzenia.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 15:11:12
  Może Pani usunąć każdy komentarz przy pomocy opcji "usuń" ;)
 • Autorka 5*
  DK
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 11:28:35
  Pani Joanno , serwują nam kłamstwa . Cały temat tu : https://www.youtube.com/watch?v=W6Dc0mA8uAc Czekam teraz tylko na prowokację w stylu " Gliwickiej " .Ważne że lud głupi wszystko to kupuje . Salute .
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 15:11:12
  To akurat tu miejsca mieć nie będzie , to nie jest portal dla " ciemnego ludu " Pozdrawiam :)))
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 15:11:12
  Obawy nieuzasadnione.
  Dzisiejszy Neon jest polski.

  Prawda? Panie Kolego @Repsolu? :)

  Ale jak mawiał św. Józef Stalin: "Ufaj, ale kontroluj'...

  P.S. No... Neon jest polski... Polska Ludowa też miała być polską, a okazała się być zażydzoną do IMENTU!.
  Dlatego też na Neon tez trza mieć baczenie. Żeby "puławianie" nie znaleźli gówna w dupie...
  My, Chamy, jesteśmy solą tej ziemi nad Wisłą. I mamy we krwi R1A1.
  A nawet jak komuś brakuje, to duszę może mieć naszą, słowiańską!
 • @Kmieć 16:16:09
  " Dlatego też na Neon tez trza mieć baczenie. " No to mają z nami nieustające utrapienie . Salute :)
 • @Repsol 20:19:19
  jeden obrazek często więcej powie niż milion słów w szczególności, że nasi oprawcy lubują się w symbolice.
  Obejrzyj jeszcze raz otwarcie olimpiady w Londynie i występ Madonny na eurowizji w 2019r.
  Przy pomocy obrazu i symbolu pokazali przyszłość w której teraz żyjemy, a których to rzeczy wtedy absolutnie nie rozumieliśmy.
 • EX co? powiem tak jedni debile propagujący placebo dla biznesu
  i drudzy debile uprawiający hucpe za przelewy za wschodu ze wszczepią czipy albo wszystkich wymordują
 • Podawać dalej, przekonywać o piekle poszczepiennym
  > Idea, że ktoś może być chory nawet jeśli nie ma żadnych objawów, że każdy, nawet nie mając żadnych objawów, może przenosić wirusa dróg oddechowych, także została stworzona w roku 2020. Nie tylko nie ma to żadnego poparcia w faktach historycznych, ale przeczy zdrowemu rozsądkowi.
  -----------------
  Tu Dr Mike Yeadon zapomniał o wymyśle stalinowskiej bezpieki: schizofrenii bezobjawowej.

  Uważam, że wątek o zdrowych ludziach stających się zakażonymi przez pozytywne wyniki testów, jako najbardziej przekonywujący polską kowidową większość.

  Dotychczas mieliśmy społeczny konsensus, że człowiek bez objawów chorobowych, to człowiek zdrowy. To każdy potrafi zrozumieć. Przypominam turniej 4 skoczni (Vierschanzentournee) i zamknięcie polskich sportowców w kwarantannie na podstawie fałszywie pozytywnych testów. Ich ratunek przez interwencję polskiego konsulati i w kosekwencji zwycięstwo w turnieju przez Kamila Stocha. (Moje myśli były wtedy ach jak się Niemcy boją polskich skoczków).

  Dlatego poleciłbym do rozprowadzania krótkiego cytatu Dr Mike Yeadona:

  Mit o "bezobjawowych zakażeniach", jak już mówiłem, także jest kłamstwem. Żeby móc zarażać innych wirusem, trzeba mieć go w organizmie wystarczająco dużo. Gdy wirus atakuje organizm, ciało się broni. Ten proces nieodmiennie skutkuje objawami chorobowymi.
  Nie okazjonalnie, lecz zawsze.

  To zrozumie nawet pozostałe 48 procent ( wg Gallupa) Polaków i Polek.

  TABELA GALLUPA
  Kraje/obszary, w których większość osób twierdzi, że nie przyjęłaby szczepionki przeciwko koronawirusowi
  Szczepionki są podawane ludziom w celu zapobiegania określonym chorobom. Gdyby szczepionka zapobiegająca koronawirusowi była dostępna od zaraz bez żadnych kosztów, czy zgodził(a)by się Pan(i) na szczepienie?

  Countries/Areas Where Majorities Say They Would Not Take Coronavirus Vaccine
  Vaccines are given to people to help prevent specific diseases. If a vaccine to prevent coronavirus was available right now at no cost, would you agree to be vaccinated?
  % No
  Gabon* 66
  Cameroon* 65
  Jordan 62
  Hungary 61
  Bulgaria 61
  Bosnia and Herzegovina* 61
  Russia 61
  Kazakhstan 61
  Jamaica 59
  Kosovo* 56
  Senegal 55
  Togo* 54
  Cyprus 54
  Czech Republic 53
  North Macedonia 53
  Albania* 52
  Poland 52
  Namibia* 51
  Lebanon 51
  Ukraine* 51
  * = 2% or less of the population receiving one dose as of late April 2021
  Gallup World Poll, 2020
  https://news.gallup.com/poll/348719/billion-unwilling-covid-vaccine.aspx

  Dodam, w Niemczech od września rozpoczynają, trzecią rundę szczepień- odświeżeń, od dwukrotnie zaszczepionych staruszków.
 • Pani Autorka!
  Nie wiem jak na medycznych studiach, ale na weterynarii kurs epizocjologii dawał podstawy do poznania, nauczenia się i co najważniejsze zinternalizowania tych wszystkich oczywistości o których doktor Yeadon pisze jako swych niebywałych spostrzeżeniach, wręcz odkryciach.
  Wyszczególnione przezeń rzekome nonsensy i niedorzeczności całej tej globalnej afery są oczywiste dla myślącego studenta ostatniego roku weterynarii (po przebrnięciu przez takie przedmioty jak mikrobiologia , epizocjologia a wcześniej patologia. To nic odkrywczego ale trzeba choć trochę myśleć i kojarzyć.
  Na dziejące się dzieje patrzę jak na zbiorową hipnozę, w której uczestniczą ludzie wydawało by się myślący, żeby nie powiedzieć mądrzy. A gdzie tam, linia podziału na sekciarzy kowidowych i ludzi rozsądnych przebiega poprzez wszystkie grupy społeczne i chyba przypomina podziały w trakcie wojen religijnych. Walczącymi kowidianami są profesorowie nauk medycznych i biologicznych, prawnicy i filozofowie, zaś pełnymi ostrożności i rozsądku ludzie bez wykształcenia ale mądrzy. Piszę to na podstawie obserwacji wąskiej z konieczności grupy osób z którymi mam kontakty .
  Czyżby powtarzało się zjawisko tłumnej akceptacji rzeczywistości stalinowskiej przez polską inteligencję przy oporze wobec niej mas, o czym w swych Dziennikach pisze Maria Dąbrowska?
  Znów flecista z Hamelen? znów krucjata dziecięca? A może lemingi?
  Wydawało by się że nawet niedawna historia powinna ludzi czegoś nauczyć. Nic z tego.
  Oczywiście w tych znakach zapytania nie zawierają się ci co to wszystko organizują lub pomagają. Oni robią swoje, ale reszta?
 • @Repsol 20:19:19
  O, czujnie. Wykształciłeś alergię? Kowidianin powiedziałby przetestuj się na kowida :))
 • @alor 22:28:09
  Zbiorowa hipnoza? Nie, po prostu zamknęli na całym świecie dostęp do mass mediów dla poważnych krytyków.
  W Niemczech pozbawili ludzi ich konstytucyjnych praw. Patrz wczoraj w Berlinie.

  https://www.youtube.com/watch?v=7ZRbCAA6Jm4

  Na zasadzie nie przejdziesz, nie będziesz demonstrować, postawili pomiędzy sobą, kłamcami u władzy, a ludem żywy mur z bezkrytycznych pałowników. Smutne, ale ludzie ich z własnych podatków sfinansowali.

  A przecież nie chodzi o walkę z policją, tylko z decydentami u władzy!

  Nie wybierać systemu to moja myśl i rada, ale kto z kowidian to rozumie? Muszą utrzymać żony i dzieci. Pracują jak niewolnicy to i mają umysł podatny na zniewolenie, na rozkazy i ich wykonywanie. Byle tylko nie stracić dojścia do utrzymania rodziny. Zaryzykują, gdy będzie za późno.
  Polacy mają zły timing.
 • @adevo 22:35:32
  Tu tabloidowa polityczna prostytucja . https://www.salon24.pl/newsroom/1155240,antyszczepionkowcy-weszli-do-domu-dziecka-powiedzieli-dyrektorce-ze-jest-morderczynia , tu rzeczywistość bydła przy korycie . Przecież wszystko jest filmowane . https://www.youtube.com/watch?v=oS3A5PRKBrg Bezczelne są te kurły i zuchwałe . Salute .
 • @Repsol 23:54:19
  STIKO to komisja naukowa w ramach RKI doradzająca Merkel. Naukowcy mają przegląd wyników badań z całego świata. Ostatnio komisja postawiła się rządowi Merkel i ministrowi zdrowia b. urzędnikowi bankowemu Jensowi Spann i nie wydaje ogólnego zalecenia szczepień przeciwko Covid-19 dla dzieci w wieku 12-17 lat, gdyż brakuje naukowych potwierdzeń o przewadze zalet nad skutkami ubocznymi.

  Poniżej 12 lat nie ma w ogóle dyskusji. Dzieci "chorują" bezobjawowo.

  https://www.rki.de/DE/Content/Infekt/Impfen/ImpfungenAZ/COVID-19/Impfempfehlung-Zusfassung.html

  Moje tłumaczenie:

  Zalecenia STIKO dotyczące szczepień przeciw COVID-19

  Stała Komisja ds. Szczepień (STIKO) zaleca szczepionkę przeciwko COVID-19 wszystkim osobom od lat 18 oraz jako szczepionkę wskazaną dla dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat, u których ze względu na przebyte choroby istnieje zwiększone ryzyko ciężkiego przebiegu choroby COVID-19.

  Zalecenia STIKO opierają się stale na najlepszych, aktualnie dostępnych wynikach badań naukowych. Nowa wiedza jest stale oceniana, a zalecenia są odpowiednio dostosowywane i aktualizowane ("Living Guideline").
 • @Kmieć 14:22:27
  Musiałam niestety usunąć jeden z Pańskich komentarzy, ponieważ u mnie na blogu panuje taka zasada, że komentarze niemerytoryczne są usuwane.
 • @Rebeliantka 15:32:03
  Dzięki za wskazówkę ;-))
 • @Leonardo da Vinci 03:23:18
  I ja witam. Dzięki za gwiazdki ;-))
 • @Jasiek 03:52:53
  Dzięki za życzenia. Mam nadzieję, że Pan/Pani będzie tu częstym gościem.
 • @rowszan 07:23:49
  >Czołowy antyszczepionkowiec „sprzedał się” za 10 tysięcy funtów
  A o kogo chodzi? Myślę, że żaden prawdziwy czołowy antyszczepionkoiec nie sprzedałby się tak tanio...To pewnie jakis fake-news.
 • @werka1321 08:36:41
  Ma Pani rację. Wszystkie te testy to pic na wodę, fotomontaż. Specjaliści medycy w Hiszpanii skupieni w La Quinta Columna (Piąta Kolumna) wokśł prof. Ricardo Delgado twierdzą wręcz, że na patyczkach do wymazów (i nie tylko tam) znajdują się nanocząsteczki tlenku grafenu. Czyli rzekomo pobierają wymazy, a tak naprawdę to zatruwają człowieka.
 • @adevo 22:27:57
  To bardzo ciekawe dane, które Pan/Pani podaje. Dzięki.
 • @alor 22:28:09: "Walczącymi kowidianami są profesorowie nauk medycznych i biologicznych, prawnicy i filozofowie, "
  Tak, ma Pan rację, ale oni wszyscy są skorumpowani. Opłaceni. Poodbnie lekarze oraz media głównego ścieku. Tak właśnie w czasach stalinowskich i później w PRLu partia i rząd korumpowali tzw. inteligencję.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 03:13:03
  Ponieważ tu nie piszę notek wstawiłem dokładniejsze opracowanie powyższego tekstu tu
  Ostatni Mohikanie z STIKO utracili wpływ na Merkel

  https://www.wykop.pl/link/6214947/ostatni-mohikanie-z-stiko-utracili-wplyw-na-merkel/

  Na salonie notkę schowali.
  Jak tu popierać PiS?
 • @alor 22:28:09
  W tym akceptowaniu covidowej narracji tzw. inteligencji widzę jeszcze jeden czynnik. To grupa ludzi która ma aspiracje bycia elitą. Chcą koniecznie do niej należeć. Z tego też powodu akceptują i przyjmują za swoją postawę władz i identyfikują się z jej przekazem. To ma świadczyć o przynależności do tej grupy. Tak samo myślą, mówią, zachowują się , spędzają wakacje itp. Zauważyłem, że im więcej czasu dana osoba spędziła w szkole, tym beton w głowie wyższej klasy. Oczywiście mówię tutaj o pewnej przeciętnej.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 02:18:16
  Ja się nie dziwię kmieciowi, że reaguje bardzo emocjonalnie. Ile oczywistości można oduraczonym przekazywać, a oni w koło mainstreamową narrację rozpowszechniają, a więc działają w interesie naszych wrogów-przeciwko nam i sobie.
 • @zadziwiony 07:38:46
  "Czas ucieka, taczka czeka" - taki transparent widziałam kiedyś na demonstracji pierwszej Solidarnosci w 1981 roku. Było to dawno temu, ale ta taczka wciąż czeka....
 • @adevo 04:48:39
  Dziękuję, b. ciekawe.
 • @alor 22:28:09
  Weterynaria jest o wiele bardziej zaawansowana niż medycyna człowieka, a to dlatego, że - o ile się nie mylę - medycyna rockefellerowska nie objęła jeszcze weterynarii. Wszystkie prawdziwe osiągnięca medyczne (lekarstwa oraz chirurgia) zostały wymyślone i zastosowane najpierw w stosunku do zwierząt.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 09:29:14
  W tym miejscu warto podać następującą informację:
  pewien środek na pasożyty stosowany przez weterynarzy okazał się bardzo skuteczny w leczeniu raka u ludzi.
  Jego nazwa to FENBENDAZOLE.
  Edmond man says cheap drug for dogs cured his cancer:
  https://www.youtube.com/watch?v=HYILnjc_wuY
  Cancer Treated with Animal Deworming Medication:
  https://www.youtube.com/watch?v=AvvDrQqZrG0
  To nie jedyny środek który okazał się pożyteczny w leczeniu raka.
  Podobnie jest z Mebendazole - również stosowany w leczeniu pasożytów.
 • @adevo 04:48:39
  Wielka szkoda, że postów Pan tutaj nie pisze, ponieważ wykop ma dosyć chaotyczny interfejs a na Neonie wszystko gładkie i przejrzyste.

  Odnośnie postu Pani Wiórkiewicz a właściwie wypowiedzi dr Mike Yeadon, "nihil novi sub sole". O tym już piał G. Braun w N.Cz. pół roku temu. Niedawno ukazała się jego książka o szkodliwości knebli, lock downu, fałszywych testach i całej tej plandemii. Dziwi mnie jedno - pan dr, niby b. szef naukowy Pfizera starannie omija temat składu chemicznego szczepionek i ich działania na ludzki organizm. A przecież z racji stanowiska jakie tam pełnił, te dane ma w małym paluszku. Na cóż więc czeka, aż znowu minie pół roku a o tym wszystkie wróble na dachu zaczną ćwierkać?
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 09:09:07
  I pewnie jeszcze taczka długo poczeka, ponieważ Polacy nie potrafią się zorganizować. Daleko bardziej są skłonni do wszczynania antagonizmów niż wspólnego działania. Tych paru nieszkodliwych desperatów, którzy z dymem puścili "drogocenne scypionki" w mig wyłapią i na lata do pierdla wsadzą a nagrodę, bardzo niską zresztą, jakiś kapuś z ABW zgarnie. No i proszę zauważyć, jaka jest reakcja Morawieckiego. Typowa dla wczesnych lat 80-tych.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 09:09:07
  Ta taczka pozostanie pusta, albowiem nie ma jej kto załadować. Nie możemy porównywać czasu dzisiejszego z tym z przed 40 lat. Solidarność była finansowana, wspierana i ochraniana z zewnątrz przez te same siły które teraz napadły na całą ludzkość. Nie ma nas kto wspomóc, a obiecany dochód gwarantowany dla spolegliwych dopełni zniszczenia.
 • @viridiana 11:46:06
  Nie istnieją rewolucje oddolne. Wszystkie były inspirowana, organizowane i finansowane przez siły zainteresowane zmianą układu sił.
  Bez pieniędzy nie ma rewolucji.
  Bez ochrony liderów nie ma szans na powodzenie ruchów zmierzających do obalenia układu. Takie są realia.
 • @zadziwiony 13:11:25 "Bez ochrony liderów nie ma szans na powodzenie ruchów zmierzających do obalenia układu. Takie są realia."
  To niestety, prawda. W Niemczech np. wszyscy przywódcy opozycji antycovidowej na czele z dziennikarzem Kenem Jebsenem musieli uciekać z kraju. Porozrzucało ich od Afryki, przez Cypr aż do...Moskwy. Zależy, gdzie kto miał jakie kontakty. Wybitnych profesorów medycyny wyrzucono z uczelni na bruk, wybitnym lekarzom i sędziom, którzy orzekli, że maski szkodzą uczniom przeszukano praktyki i mieszkania, pozabierano komputery i papiery. Zakazano pracy. Groza. Tak było za Hitlera.
 • @viridiana 11:36:13"niby b. szef naukowy Pfizera starannie omija temat składu chemicznego szczepionek i ich działania na ludzki
  Polecam ponowne przeczytanie wstępu, gdzie napisałam, że dr Yeadon dawał wywiad w kwietniu i PRZYPUSZCZALNIE wiedział już od prof. Delgado z Hiszpanii, co zawiera szczepionka (tlenek grafenu) i umyżlnie nie chciał o tym wspominać, bo ta wiadomośżć nie była jeszcze do końca czerwca oficjalna. Dopiero 28 czerwca naukowcy z La Quinta Columna ogłosili raport wstępny. Ten raport został potwierdzony w międzyczasie przez paru innych wybitnych naukowców jak np. dr Andreas Kalcker. Dr Yeadon też potwierdza obecność grafenu w swoich najnowszych wywiadach.
 • @viridiana 11:36:13 Yeado: " stoimy u wrót piekieł"
  I jeszcze jeden cytat z wypowiedzi dr. Yeadona:
  "Idą bardzo złe czasy. DESPERACKO próbuję was obudzić."
  Dr. Yadon dał się poznać jako spokojny, bardzo zrównoważony człowiek. Jeżeli w kwietniu przed kamerą używa takich słów, to znaczy, że ma do tego ważne powody. Mówi o zagrożeniu życia nie tylko naszego, ale i naszych dzieci i wnuków. Prosze czytać między linijkami.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 14:08:19
  "Ten raport został potwierdzony w międzyczasie przez paru innych wybitnych naukowców jak np. dr Andreas Kalcker."
  Andreas Ludwig Kalcker - wspaniały człowiek który pomógł wielu dzieciom chorującym na autyzm.
  Stworzył bardzo skuteczny program zwalczający .... no właśnie co? PASOŻYTY!
 • @viridiana 11:36:13
  > Wielka szkoda, że postów Pan tutaj nie pisze, ponieważ wykop ma dosyć chaotyczny interfejs a na Neonie wszystko gładkie i przejrzyste.
  -------------------------
  Podjąłem decyzję, jak zresztą napisałem, tu:
  https://idb.neon24.pl/post/157718,zmiana-w-promocji-tekstow#comment_1723659

  > Dziwi mnie jedno - pan dr, niby b. szef naukowy Pfizera starannie omija temat składu chemicznego szczepionek i ich działania na ludzki organizm.
  -------------------------
  Nawet dla znających język. Mówi na wideo trochę za szybko. A gdyby zaczął podawać i analizować skład chemiczny? To byłoby to tak:

  "In addition to the mRNA molecule, the vaccine contains the following inactive ingredients (excipients):[12][71][65]

  ALC-0315, ((4-hydroxybutyl)azanediyl)bis(hexane-6,1-diyl)bis(2-hexyldecanoate)
  ALC-0159, 2-[(polyethylene glycol)-2000]-N,N-ditetradecylacetamide
  1,2-distearoyl-sn-glycero-3-phosphocholine (DSPC)
  cholesterol
  dibasic sodium phosphate dihydrate
  monobasic potassium phosphate
  potassium chloride
  sodium chloride
  sucrose
  water for injection

  The first four of these are lipids. The lipids and modRNA together form nanoparticles that act as adjuvants.[81] ALC-0159 is a polyethylene glycol conjugate, i.e., a PEGylated lipid.[82] "

  https://en.wikipedia.org/wiki/Pfizer%E2%80%93BioNTech_COVID-19_vaccine

  Gdy się jest managerem i naukowcem to ma się empatię. Uważam, że Dr Mike Yeadon dokonał wyboru i zrezygnował z analizowania składu w celach dydaktycznych, by być łatwiej zrozumiałym i przez to wiarygodnym. W filmie są przecież cięcia. Nie jest wykluczone, że gdy przygotowywał film, to usunął ujęcia ze składem chemicznym. Widać jak bardzo mu zależy na pewnych przesłaniach, które każdy może zrozumieć. Tak film jest bardzo dobrze zrobiony, przykuwa cały czas uwagę.

  Najważniejsze jego przesłanie dla mnie jest NIEDOPUSZCZENIE DO WPROWADZENIA EUROPEJSKIEGO ZIELONEGO PASZPORTU.
 • @adevo 16:01:13
  Następną przyczyną dlaczego nie podaje mu wtedy już znanego, ale nieoficjalnego składu chemicznego jest na pewno klauzula o tajemnicy firmowej w jego umowie o pracę.
  Zwykle managerowie nie mogą zdradzać żadnych ważnych szczegółów produkcyjnych na lata (zwykle 10 lat) pod groźbą jakieś olbrzymiej kary finansowej.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 14:02:42
  Niestety Państwo mają rację. Przecież nawet TPCz. orzekł, że kneble nie są zamachem na naszą wolność, dając tym samym niedwuznaczne wytyczne sądom europejskim. Ja jeszcze jestem w dobrej sytuacji, bo gdy wejdzie przymus szczepionkowy, zawsze mogę zrezygnować z pracy. Ale co mają robić jedyni żywiciele rodzin, samotne matki, ludzie z zaburzeniami lękowymi?
  Nawet odnośnie dzieci, których rodzice nie chcą szczepić, nie możemy się zorganizować, np. tworząc żłobki, przedszkola i szkoły domowe, bo tego też zabronią pod rygorem ogromnej grzywny. Pisać, że "nadchodzą ciężkie czasy" jest łatwo, ale jak przeżyć w tych ciężkich czasach, wróżbici nie mają żadnych pomysłów. Kraczą niby kruki nad umierającym, ale cóż nam z tego? Gwoździem do trumny nie będzie bynajmniej sterowanie umysłem, tylko pieniądz elektroniczny. Uniemożliwi on obrót towarami i usługami poza kontrolą Państwa. Niewykluczone, że stanie to się w przyszłym roku. Logicznie, biorąc muszą to wprowadzić zanim ludzie zaczną masowo umierać, aby w zarodku zniszczyć jakikolwiek odwet..
 • @viridiana 20:32:21
  Nikt nie daje pomysłów na obronę, albowiem skala zagrożenia przy potędze wroga odwrotnie proporcjonalnej do świadomości społecznej wręcz przygniata. A tylko wspólny opór zdecydowanej większości i świadomej zagrożenia społeczności mogl by stawić skuteczny opór. Tego nie ma i pewnie ludzie się obudzą, gdy na reakcję będzie już za późno. Zresztą większość gawiedzi zadowoli się dochodem gwarantowanym.
  Jeśli w Ameryce nie ma sił zdolnych stawić opór, to mamy pozamiatane. Likwidacja gotówki dopełni zniszczenia. Nawet ulotki nie wydrukujesz o której system nie będzie wiedział.
 • @zadziwiony 20:52:12
  > Nikt nie daje pomysłów na obronę, albowiem skala zagrożenia przy potędze wroga odwrotnie proporcjonalnej do świadomości społecznej wręcz przygniata.
  -------------------------------
  Dobrymi radami jest piekło wybrukowane.
  Przyłącz się i działaj.
  https://www.youtube.com/watch?v=oS3A5PRKBrg

  Jeżeli nie w Bydgoszczy to z Panią Sochą.

  Są pomysły.

  Moją receptą jest Demokracja Kulista z narzędziami obsługi stada. Pieniędzy nie ma, zasięg słaby. Ludzie nieodpowiedni. Trzeba się przyznać do porażki.
 • @adevo 21:16:48
  W dziejach historycznie jako tako nam znanych przed tak wielkim i powszechnym zagrożeniem ludzie jeszcze nie stali. Nie ma gdzie uciec, gdzie się schować. Chyba tylko jakiś globalny naturalny kataklizm dałby nam szansę na zachowanie człowieczeństwa. Nie pękam z byle powodu, ale wyobraźni mi brak by sposób na obronę wymyśleć. System morduje ludzi gdy stawka jest tysiące razy mniejsza niż obecnie. Nie ma się co łudzić, że odpuści. Smętna ma kontrastach , ale mam świadomosć, że władza zawsze znajdzie ludzi by zapewnić sobie realizację swych celów i wymusić posłuszeństwo.
 • @zadziwiony 20:52:12
  Na razie do dochodu gwarantowanego przymierzają się Niemcy. Polski krzywousty stwierdził, że nas na to nie stać, ale cóż to za problem dodrukować papierków lub dodać dwie wirtualne cyferki? Pogonią niezaszczepionych z roboty, to przynajmniej na pół miski ryżu im starczy. Reszta za miskę ryżu będzie pracować. Teraz widzę, że były to prorocze słowa. Nie uważa Pan, że na reakcję już jest za późno? Jesteśmy jak mucha w pajęczej sieci. Ale nadal się dziwuję, że produkują się tutaj tacy mądrzy ludzie, ale nawet elementarnej fantazji im brakuje.
 • @zadziwiony 22:28:45
  > "Chyba tylko jakiś globalny naturalny kataklizm dałby nam szansę na zachowanie człowieczeństwa."
  ------------------
  Czasy się zmieniają, jeszcze niedawno mówiło się: jak trwoga to do Boga..
 • @viridiana 23:31:04
  > ale cóż to za problem dodrukować papierków lub dodać dwie wirtualne cyferki?
  ----------------
  W Niemczech już planują wielką inflację po wyborach.
 • @viridiana 23:31:04m zadziwiony, all
  Planuję od akiegos czasu napisanie tekstu o planach depopulacyjnych Mr. Global. Od lat znane są konkretne liczby i były one rokrocznie publikowane.Mr Global jest uczciwy. Niczego przed nami nie ukrywa. Otóż Stany mają zostac "zmniejszone" z 325 mln do 100 milionów, Niemcy z 80 mln do 28 milionów, a Polska z 38 milionód do...33 mlin. Łaskawcy! Najbardziej ma ucierpieć Europa, najmniej Afryka. Więc jesli dokądkolwiek uciekać to na czarny kontynent. Do niedawna zastanawiałam się, w jaki sposób Mr Global chce to osiągnąć. Teraz wiem- za pomocą 5G. Zaszczepieni będą padać jak muchy dzięki połączeniu: grafen-5G. I będzie to szło na konto wirusa. To było zresztą widac na pierwszych videoclipach z Wuhan- pamiętacie? Człowiek szedł ulicą i nagle padał. Mówili, że to wirus. Wuhan jest całe w objęciach 5 G.
  Zbieram siły, żeby o tym napisać.
 • @viridiana 23:31:04
  No cóż, ci co mają świadomość procesów zachodzących na świecie rzeczywiście tę pajęczą sieć czują i widzą. Stąd pewnie i częsta agresja między ludźmi stojącymi po tej samej stronie barykady. To nasza niemoc wobec zagrożenia wywołuje tę nerwowość. 99procent ludzi wychodzi w swych osądach z fałszywego paradygmatu, że rządzący to normalni ludzie działający w interesie dobra wspólnego, a że przy okazji coś tam przekręca dla siebie, to trudno- takie życie. A prawda jest odwrotna. Ludzie idą do władzy by sobie zrobić dobrze, a rządzonym dają tylko tyle by ich nie pogonili od koryta. W większości to osobnicy psychopatyczni, co udowodniły badania naukowe.
  Stąd wypływa też moje czarnowidzenie przyszłości.
  Ponad 15 lat interesuję się "teoriami spiskowymi" i logika faktów jednoznacznie wskazuje kierunek w jakim zmierzamy. Na poziomie operacyjnym możemy się mylić wprowadzani w błąd, ale w kwestii celów strategicznych wątpliwości już nie ma. Faszyzm , pozbawienie nas człowieczeństwa, całkowita kontrola jednostki, depopulacja.
  W skrócie określam to pięcioma wskaźnikami.
  Celem jest pozbawienie nas własności, wolności,wolnej woli, a w końcu zdrowia i życia.
  Nasze szanse determinuje ponad 90prcent ludzi żyjących w podstawionej im rzeczywistości. Czarno widzę przyszłość. Ale, może wybuch jakiejś" supernowej" wszystko zmieni? Mam taką cichą nadzieję.
 • @adevo 21:16:48
  Z tą Bydgoszczą to wielka porażka. Wpadli, jazgotu narobili przekrzykując się wzajemnie ile pary w ustach mieli i niezwykle ze siebie dumni, polecieli sponsorować policję. Dochodzenie pewnie z pół roku będzie trwało, wykaże, iż prawnym opiekunem dzieci jest Państwo, które "dla ich dobra" ofiarowało je niczym króliki doświadczalne firmom farmaceutycznym a w międzyczasie wyszprycują je dokładnie tak, jak chcieli. Oczywiście, kierowniczka, mając rodzinę na utrzymaniu, zawsze może prasnąć robotą i zatrudnić się jako sprzątaczka, ale...przyjdzie następna. Nastały czasy faszystowskiego terroru, wobec którego wszyscy jesteśmy. Pokrzyczeć sobie możemy i w klawiaturkę poklepać. Nic więcej.

  Socha jak Lempart, obie mają identyczną motywację - pęd do koryta. Ale gdyby połączyły siły i dostały społeczne wsparcie, coś dobrego by z tego wynikło. Dlatego prowokatorzy (orki) z ABW zaczęły fasady kościołów sprayem mazać, niby że atakowane są Świątynie świętej wiary katolickiej. Media rozdmuchały tą korzystną dla PiS narrację i wielu skądinąd rozsądnych ludzi dało się nabrać. Minęła następna okazja, aby coś zmienić. Konkretnie - zmienić prawo na bardziej demokratyczne. Z okazji nic już nie pozostało.

  Uważam, że demokracja jest tylko wówczas, gdy społeczeństwo trzyma władzę za mordę. A jak Pan rozumie Demokrację Kulistą?
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 01:47:01
  W Chinach niepokojąco rosną zgony z powodu "wirusa Delta". Czyżby firmy farmaceutyczne zgłosiły nowe zapotrzebowanie na chińskie badziewie? Covid-19 większych szkód w populacjach nie narobił, ale pewnie był tylko pretekstem do wprowadzenia faszystowskiego terroru. Być może ten rzeczywiście będzie zabijał l znaczną ilość ludzi dorosłych i dzieci, aby przerażonym wcisnąć następną szprycę.

  Nie przekonuje mnie Pani hipoteza. W Wuhan pokazowa "epidemia" ograniczyła się tylko do tego regionu i nie w ten sposób, że najpierw ich wyszczepili a potem zaczęli padać jak muchy, tylko odwrotnie. Gdyby cień podejrzenia padł na anteny 5G, ludzie błyskawicznie roznieśli by je na strzępy. I guzik prawda z tym wieszaniem spinaczy biurowych na zaszczepionych.
 • @zadziwiony 09:30:34
  Kontrola jednostki? Tak, ale nie z pomocą nanoczipów i nie każdej jednostki. To będzie finansowa + identyfikacja kamerami. Prawdopodobnie do tego celu posłuży 5G a nie do zabijania - jak pisze Pani Wiórkiewicz. Ścierwu partyjnemu zostanie nadal umożliwione lokowanie dochodów w bankach szwajcarskich. Co do własności - ceny nieruchomości szybko idą w górę i ludzie wykupują je na pniu, za gotówkę.
  Właściwie, niedawno przyszła mi na myśl jedyna,możliwa a bezkrwawa forma obrony - atak informatyczny na te ich serwery inwigilacyjne i bankowe. A 5G? Przecież wystarczy prąd wyłączyć.
 • @viridiana 10:09:38
  > Z tą Bydgoszczą to wielka porażka. Wpadli, jazgotu narobili przekrzykując się wzajemnie ile pary w ustach mieli i niezwykle ze siebie dumni, polecieli sponsorować policję.
  -----------------
  Zrobili coś niespodziewanego! Akcje spontaniczne poleca też w wywiadzie Dr Mike Yeadon.

  > A jak Pan rozumie Demokrację Kulistą?
  ------------------

  Wdzięczne pytanie. Powinna rosnąć, puchnąć od małej kuleczki do olbrzymiej kuli. Demokracja Kulista (DK) to bezpośredni, równy dostęp do władzy z każdego miejsca powierzchni kuli! To zbiorowe decydowanie i zarządzanie w oparciu o technologię blockchain.

  Przybliżenie i super ilustracją takiego zarządzania jest w sf filmiku The Orville Staffel 1 Episode 7: Mehrheitsprinzip.
  (Zasada, że wola większości narodu jest decydująca.)

  O wyroku transmitowanego w telewizji decydują ogłosy mieszkańców oddawane w czasie procesu przez komórkę.

  Jest to jeden z 2 filmowych wątków ilustrujący możliwości demokracji kulistej. Jest przy tym jedyny filmik pokazujący pokazujący DK w sposób pozytywny. Ten drugi to o cywilizacji The Borg z serii Star Trek. Już moja 1 notka na NE była o DB!
  http://idb.neon24.pl/post/31534,jak-oszukac-w-wyborach-informatyka

  http://m.neon24.pl/4db500ce9663fc740c962a0cbfd54949,14,0.jpg
 • @viridiana 10:41:51
  > Właściwie, niedawno przyszła mi na myśl jedyna,możliwa a bezkrwawa forma obrony - atak informatyczny na te ich serwery inwigilacyjne i bankowe. A 5G? Przecież wystarczy prąd wyłączyć.
  -------------------------------
  A wie Pani adresy centrali? Te centra informatyczne obsługujące stacje bazowe telefonii komórkowych są tajne, głęboko ukryte, zabezpieczone wielokrotnie (redundant) od strony software, hardware i prądu. Zasada G5 jest taka, że gdy nawet cała centrala jest spalona, to komunikacja omija ją bez straty czasu. G5 jest obsługiwana przez redundante centra komputerowe.
 • @viridiana 10:26:51" nie w ten sposób, że najpierw ich wyszczepili a potem zaczęli padać jak muchy, tylko odwrotnie. "
  W Wuhan była pokazówka. Nie musieli nikomu wstrzykiwac tlenku grafenu. Wystarczył telefon komórkowy z 5G, a tam wszyscy takie mają. Dlatego zabijano pojedyncze osoby. Wuhan jest wielkim miastem całkowicie podległym 5G, jak żadne inne miejsce na świecie. Tam tramwaje jeżdżą bez motorniczego sterowane komputerowo via 5G.
  Teraz mamy tlenek grafenu i zabijanie będzie się odbywało na masową skalę.
 • @viridiana 10:41:51 " A 5G? Przecież wystarczy prąd wyłączyć."
  To niech Pani spróbuje wyłączyć. Zaczekam i popatrzę.
 • @viridiana 10:41:51
  Zdecydowanie mam odmienne zdanie do w sprawie kontroli jednostki.
  Tutaj jest to wyjaśnione przez fachowca. To jedna z wielu opinii w tej sprawie do której dotarłem.
  Jest to w sumie bardzo długi wywód, dla mnie jednak był ważny z uwagi na treści tam zawarte. Między innymi wyjaśnia, że przy pomocy wstrzykniętego tlenku grafenu i fal mózgowych można zwrotnie identyfikować daną osobę przy pomocy właśnie 5g. Robale już są kierowane jojstikiem ,myszy reagują na przesłane do mózgu sygnały, jest lub będzie odpowiednia technologia dla nas. Wystarczy, że w zależności od naszych poczynań będziemy się czuli albo dobrze, albo źle. A to wierzchołek góry lodowej możliwości.
  https://m.facebook.com/watch/live/?v=1022343735195031&ref=watch_permalink&_rdr
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 11:52:13
  Jedna z opinii, niekoniecznie prawdziwa, ale możliwa...
  "Moce, które mają twoje DNA z wymazów, są połączone z bazą danych ze sztuczną inteligencją, która określi najlepszy czas na śmierć, i będzie to spowodowane ‘naturalnymi’ przyczynami, takimi jak udar lub zawał serca” – powiedział jeden z komentatorów na Disclose.tv o osobach, które niekoniecznie są zaszczepione, ale przeszły tzw. „test”.

  „Pewna częstotliwość będzie rezonować z celem tylko przez wieżę nadawcze najbliżej twojego domu. Skynet nie wysyła droidów, ale częstotliwości
 • @zadziwiony 16:35:10 "jest lub będzie odpowiednia technologia dla nas"
  Już jest. Od kilku lat stosowana jest m.in. u żolnierzy US, z których zrobiono cyborgi. Rozkazy od dowódcy dostają bezpośrednio do mózgu.
  Czytałam o tym w lutym/marcu w Rzepie., I podejrzewam, że Niedzielski też to ma.
 • @Joanna M.Wiórkiewicz 18:40:51
  To jest możliwe-znaczy sam jest takim cyborgiem. Czasami jak na niego spojrzę, to aż się dziwię. Ma stalowe nerwy, zero emocji.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031